Hakkımızda

1965’ten beri orman ürünleri imalat ve ticaretinde “İyi Kaliteyi Uygun Fiyatla Sunmak” prensibiyle çalışmaktayız. Bu amaç doğrultusunda sadece söz sahibi olabileceğimiz ahşap ürünlerde uzmanlaştık. Gerek kalitemiz, gerekse de uygun fiyatlarımız sayesinde müşterilerimize en doğru seçenekleri sunduğumuza inanıyoruz.

Bu ideal dengeyi şu şekilde başarıyoruz: Fabrikamızda üretime giren hammaddeyi en baştan sınıflandırma işlemine tabi tutar ve tek değil; birkaç farklı ürün elde etmeyi hedefleriz. En modern makineleri kullanarak ve konusunda uzman personelimizin katkıları sayesinde üstün randıman oranlarına ulaşır ve bitmiş ara mallarını elde ederiz. Bu sinerji yoluyla fazladan elde ettiğimiz verim bizi diğer firmalardan farklı kılmaktadır.

Üretimdeki başarımız sayesinde hem iç, hem de dış piyasada önemli ve saygın bir konuma ulaştık. Özellikle kavak panel konusunda ülkemizdeki en büyük üretimi ve ihracatı yaptık. Temel prensibimizle örtüşen farklı ürünler sunmak için çalışmalarımız gelecekte de devam edecektir.

Siz değerli ahşap kullanıcılarına her zaman daha iyiyi daha uygun fiyatlarla takdim edebilmek dileğiyle.